YIMBA

Revitalizácia Bratislavského lesoparku

Revitalizácia Bratislavského lesoparku
Štvrť
Nové Mesto, Rača, Záhorská Bystrica
Developer
Bratislava - Hlavné mesto SR
Typ
Verejný priestor
Architekt
Office 110, Pantograph, Plural, Spacio
Status
Výstavba
Realizácia
?

Bratislavský lesopark je pomerne rozsiahle územie, tvorené lesmi v správe Mestských lesov Bratislava. Ide o významnú rekreačnú zónu s rastúcou popularitou, v dôsledku čoho dochádza k postupnej revitalizácii verejného priestoru aj vybavenosti. 


Ďalšie informácie

Články k projektu

Konečne pred otvorením. Mestské lesy získali moderné infocentrum

03.01.2023 17:58:03 Adrian Gubčo

V Infocentre v rekreačnom areáli Kamzík v bratislavských mestských lesoch, ktoré má slúžiť ako zázemie pre kurzy ekovýchovy, prebiehajú posledné dokončovacie práce, otvoriť pre verejnosť by sa malo tento rok. Informovala o tom projektová a PR manažérka Daphne – Inštitútu aplikovanej ekológie Martina Brinzíková Badidová.

Čítať viac

Bratislavský unikát má pol storočia. Lanovka na Kamzík sa obnovuje, oproti svetu máme medzery

02.11.2022 09:28:01 Andrej Sárközi

Takmer kilometer dlhá a 50 rokov stará lanovka s prepravnou kapacitou 342 osôb za hodinu získava späť svoj zašlý vzhľad. Sedačková lanovka Železná studnička – Koliba po skončení tohtoročnej letnej sezóny opäť pokračuje vo svojej obnove. Rekonštrukcia prebehla ešte koncom minulého roka, v máji bola lanovka opäť spustená a od septembra sa v obnove pokračuje.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube