YIMBA

ESET Campus

ESET Campus
Štvrť
Karlova Ves
Developer
ESET
Typ
Kancelárie, Veda & Výskum
Architekt
BIG (Bjarke Ingels Goup), A11 (štúdia)
Status
Zámer
Realizácia
2024 - 2027

Pripravovaná centrála nadnárodnej spoločnosti ESET v podobe rozsiahleho kampusu s administratívnymi a vývojovými kapacitami. Investor plánuje taktiež doplniť vybavenosť, ktorá bude otvorená aj pre verejnosť. V kampuse vznikne v menšom rozsahu aj bývanie pre stážistov či zahraničných pracovníkov na báze co-livingu. 

Na projekt prebehla veľká medzinárodná architektonická súťaž. Víťazný ateliér patrí k popredným svetovým architektonickým pracoviskám. Definitívna podoba projektu bola odhalená v novembri 2021. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 6
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 900
Generálny projektant Pantograph
Náklady 200.000.000 EUR

Články k projektu

Projekt budúcnosti sa blíži: Eset môže začať búrať bývalú nemocnicu na Patrónke

Projekt budúcnosti sa blíži: Eset môže začať búrať bývalú nemocnicu na Patrónke

24.02.2023 16:27:56 Andrej Sárközi

Mimoriadne významný projekt nového kampusu softvérovej firmy Eset púta pozornosť už od svojho prvotného oznámenia. Definitívna podoba projektu bola odhalená na konci roka 2021, dnes zámer už vyše roka čaká na prvé povolenia. Jedno z dôležitých rozhodnutí však padlo v týchto dňoch.

Čítať viac

Bjarke Ingels: Kampusom ESETu nastavujeme latku pre iné spoločnosti v Bratislave

Bjarke Ingels: Kampusom ESETu nastavujeme latku pre iné spoločnosti v Bratislave

07.01.2023 19:18:08 Adrian Gubčo

Spoločnosť ESET pripravuje na Patrónke výstavbu svojej novej centrály a vývojového kampusu. K jej návrhu zorganizovala medzinárodnú architektonickú súťaž, v ktorej sa presadila svetová kancelária BIG – Bjarke Ingels Group. V novembri 2021 ESET odhalil za účasti zakladateľa ateliéru Bjarkeho Ingelsa a projektového lídra Andreasa Klok Pedersena projekt verejnosti, pričom blog YIM.BA mal možnosť spraviť s architektmi exkluzívny rozhovor.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube