Bratislava YIMBY

Olympia

Olympia
Štvrť
Ružinov
Developer
Tatra Residence
Typ
Bývanie, Kancelárie, Retail
Architekt
Architektonická kancelária Jančina
Status
Zámer
Realizácia
?

Polyfunkčný projekt pozostávajúci z rezidenčnej a administratívnej časti na exponovanom pozemku v Ružinove. Na mieste sa pôvodne plánovala výšková budova, po kríze však bola nahradená menším developmentom. Aktuálny majiteľ pripravuje projekt na predaj.

Na projekt sa realizovala architektonická súťaž, projekt spracúva tretí v poradí.  


Ďalšie informácie

Počet podlaží 11
Počet bytov 156
Výmera kancelárii (v m2) ?
Počet parkovacích miest 196+

Články k projektu

Bytový dom Klincová ide do výstavby

08.04.2019 09:30:00 Adrian Gubčo

Mestská časť Ružinov získa nový prírastok a príde o jeden z dlhodobo nevyužitých pozemkov, potom, ako bola pôvodná zástavba odstránená. Developerská divízia Tatra Banky, Tatra Residence, totiž získala stavebné povolenie pre výstavbu bytového domu na Klincovej ulici.

čítať viac

Novinky z Ružinova

14.08.2017 09:00:00 Adrian Gubčo

Veľmi populárna rezidenčná štvrť Ružinov ešte stále obsahuje niekoľko voľných či nevhodne a nedostatočne využívaných plôch, ktoré sú ideálne pre výstavbu nových polyfunkčných celkov. Neprichádzajú však len developeri prevažne rezidenčných projektov, ale, čo je potešiteľné, aj administratívnych. Okrem toho, niekoľko ďalších projektov napreduje vo výstavbe.

čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

pozrieť viac

YouTube