YIMBA

Centrála Innovatrics

Centrála Innovatrics
Štvrť
Nové Mesto
Developer
Innovatrics
Typ
Kancelárie
Architekt
A.M. Architects
Status
Zámer
Realizácia
?

Technologická spoločnosť Innovatrics si na prázdnom pozemku v blízkosti Železničnej stanice Vinohrady vybuduje kampus s vlastným sídlom a priľahlými verejnými priestranstvami. Projekt vznikne po etapách, jeho dizajn je výsledkom architektonickej súťaže.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 4
Výmera kancelárii (v m2) TBA
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) TBA
Landscape architekt Marko&Placemakers
Generálny projektant A.M. Architects

Články k projektu

Radikálna zmena na frekventovanom mieste. Pri stanici Vinohrady vznikne bývanie aj technologický kampus

18.11.2022 16:52:00 Andrej Sárközi

Časť pozemkov pod Železničnou stanicou Vinohrady v Novom Meste je v súčasnosti nevyužitá – nachádza sa tu len prázdna plocha s náletovou zeleňou. Už čoskoro bude ale všetko inak. V dohľadnej dobe by tu mala pribudnúť zástavba, ktorá zvýši status lokality a spraví z nej atraktívnu časť mesta.

Čítať viac

Sídlo Innovatrics ide konečne do stavebného konania

17.05.2022 12:08:28 Adrian Gubčo

Spoločnosť Innovatrics patrí k najvýznamnejším slovenským technologickým firmám, ktorá je úspešná doma aj v zahraničí. Úspechy sa podpísali na veľkom raste počtu zamestnancov. Innovatrics preto už niekoľko rokov pripravuje výstavbu svojej centrály v Novom Meste. Investor sa zrazil s lokálnou realitou, kedy sa po dvoch rokoch od podania prvej žiadosti rozbieha stavebné konanie.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube