YIMBA

Green Atrium

Green Atrium
Štvrť
Ružinov
Developer
Haberl Real Estate
Typ
Bývanie, Retail
Architekt
P.S. Arch
Status
Výstavba
Realizácia
2022 - 2024

Polyfunkčný projekt s prevažujúcou rezidenčnou funkciou nadväzujúci na susedný komplex Domino. Projekt je posudzovaný variantne, odporúčaný je Variant 2 s väčšími plochami zelene. V roku 2021 prešiel zmenami majiteľov. Pôvodným developerom bol JAGR, s.r.o. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 9
Výška (v metroch) 29.3
Počet bytov / apartmánov 81
Výmera kancelárii (v m2) 1.177
Výmera retailu (v m2) 624
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 240
Generálny projektant Ing. Arch. Pavol Škombár
Náklady 16.000.000 EUR

Články k projektu

Ružinovské Green Atrium má stavebné povolenie

02.08.2022 16:37:49 Adrian Gubčo

Polyfunkčný projekt Green Atrium, ktorý vyplní doteraz slabo využívané pozemky pri Trnavskej ceste, má stavebné povolenie. Napĺňajú sa tak plány developera Haberl Real Estate, ktorý ešte v priebehu minulého roka avizoval, že výstavbu plánuje spustiť v druhej polovici tohto roka. Nový súbor nadviaže na susednú zástavbu a prispeje rozvoju mestotvorného charakteru Trnavskej cesty.

Čítať viac

Green Atrium odhaľuje definitívnu podobu

13.12.2021 13:46:27 Adrian Gubčo

V severnej časti Ružinova, pri Trnavskej ceste, je už dlhšie v príprave projekt Green Atrium. Obytný súbor nadviaže na starší development Domino a prinesie do lokality nové byty, nebytové a obchodné priestory. Zámer pôvodne plánoval developer JAGR s.r.o., teraz ho však prebrala firma Haberl Real Estate. Tá odhalia vizualizácie projektu spolu s harmonogramom, podľa ktorého sa má výstavba spustiť v druhej polovici roka 2022.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube