Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Liget

Liget
Štvrť
Petržalka
Developer
VSD Development
Typ
Bývanie
Architekt
DZ Architects, Ateliér Závodný
Status
Výstavba
Realizácia
2020 - 2023

Rezidenčná veža vyrastie na okraji Sada Janka Kráľa, v lokalite, ktorá sa mení na rozšírenie centra mesta na pravom brehu Dunaja. V budúcnosti sa očakáva ďalšie dobudovanie územia, čím zároveň vznikne akási brána do Petržalky.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 18
Počet bytov / apartmánov 90
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 171

Články k projektu

Liget je už vo výstavbe. Vznikajú najlepšie byty v Bratislave?

03.11.2020 14:30:00 Adrian Gubčo

Na pravom brehu Dunaja, v dotyku so Sadom Janka Kráľa, sa konečne rozbehla výstavba projektu Liget. Developer, za ktorým stoja investori, ktorí vybudovali blízky komplex Relaxx a aktuálne vlastnia aj obchodný dom Atrium, hodlá využiť vynikajúcu lokalitu a vytvoriť tu možno najluxusnejší rezidenčný komplex v Bratislave. Pohľad na detaily konkrétnych riešení nasvedčuje tomu, že nejde o prehnané tvrdenie.

Čítať viac

V Petržalke štartujú veľké projekty

22.07.2020 13:03:00 Adrian Gubčo

Najľudnatejšia mestská časť v Bratislave čoskoro získa nové projekty, ktoré prispejú k jej transformácii. Pôvodné uniformné sídlisko sa novými zámermi mení na mestskú štvrť s viacerými špecifickými lokalitami, ktoré menia tento zaužívaný obraz. Navyše, potenciál štvrte pre výstavbu ostáva veľký a v najbližších rokoch by sa mohol naplno prejaviť.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube