YIMBA

Liget

Liget
Štvrť
Petržalka
Developer
VSD Development
Typ
Bývanie
Architekt
DZ Architects, Ateliér Závodný
Status
Výstavba
Realizácia
2020 - 2023

Rezidenčná veža vyrastie na okraji Sada Janka Kráľa, v lokalite, ktorá sa mení na rozšírenie centra mesta na pravom brehu Dunaja. V budúcnosti sa očakáva ďalšie dobudovanie územia, čím zároveň vznikne akási brána do Petržalky.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 18
Počet bytov / apartmánov 90
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 171

Články k projektu

Liget sa blíži k dosiahnutiu plnej výšky a odhaľuje jeden z najkrajších bytov v meste

24.05.2022 14:00:00 Adrian Gubčo

Rezidenčný projekt Liget v dotyku so Sadom Janka Kráľa je už vo vysokom štádiu výstavby a onedlho dosiahne plnú výšku. Svojho času bolo bývanie v tejto veži označované za najlepšie v Bratislave, s úrovňou prevyšujúcou aj najprestížnejšie projekty. Odvtedy sa trh posunul, napriek tomu pôvodné tvrdenie obstojí aj naďalej. Už dokončené časti projektu dávajú jasnú predstavu o budúcom štandarde.

Čítať viac

Liget je už vo výstavbe. Vznikajú najlepšie byty v Bratislave?

03.11.2020 14:30:00 Adrian Gubčo

Na pravom brehu Dunaja, v dotyku so Sadom Janka Kráľa, sa konečne rozbehla výstavba projektu Liget. Developer, za ktorým stoja investori, ktorí vybudovali blízky komplex Relaxx a aktuálne vlastnia aj obchodný dom Atrium, hodlá využiť vynikajúcu lokalitu a vytvoriť tu možno najluxusnejší rezidenčný komplex v Bratislave. Pohľad na detaily konkrétnych riešení nasvedčuje tomu, že nejde o prehnané tvrdenie.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube