YIMBA

Kolísky

Kolísky
Štvrť
Záhorská Bystrica
Developer
ITB Development
Typ
Bývanie
Architekt
Architekti Šebo Lichý
Status
Zrealizované
Realizácia
2017 - 2020

Rezidenčný projekt v novej časti Záhorskej Bystrice. Pôvodne išlo o súčasť projektu Pod vŕškami, ktorý však prebral iný developer, ktorý prevzal aj základnú urbanistickú koncepciu. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 5
Počet bytov / apartmánov 98
Generálny projektant Architekti Šebo Lichý

Články k projektu

Záhradný architekt Kolísok: Aj zeleň diktuje kvalitu projektu

Záhradný architekt Kolísok: Aj zeleň diktuje kvalitu projektu

12.05.2021 09:58:25 PR

Globálna klimatická kríza, ale aj zmena individuálnych nárokov na komfort bývania môžu za to, že téma zelene v rezidenčných developerských projektoch dnes rezonuje nielen v odbornej verejnosti. Každý z nás intuitívne cíti, že život v bezprostrednej blízkosti prírody je príjemnejší. Zdanlivo pocitová záležitosť pritom stojí na solídnom racionálnom základe. Bývať na mieste, kde je zeleň v samom DNA projektu, so sebou prináša celú škálu zdravotných, ekologických, estetických aj spoločenských benefitov.

Čítať viac

ITB Development dokončilo projekt Kolísky

ITB Development dokončilo projekt Kolísky

02.11.2020 11:03:00 Adrian Gubčo

V Záhorskej Bystrici prebiehajú posledné práce na dokončovaní projektu Kolísky, relatívne malého obytného súboru, ktorý je súčasťou vznikajúcej štvrte Pod Vŕškami. Developer ITB Development je po takmer troch rokoch výstavby konečne pred vydaním kolaudačného rozhodnutia a čoskoro začne jednotlivé byty odovzdávať klientom.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube