YIMBA

Treenium

Treenium
Štvrť
Ružinov
Developer
Greefin Group
Typ
Bývanie
Architekt
Cakov and Partners
Status
Výstavba
Realizácia
2016 - ?

Polyfunkčný projekt, ktorý rastie na mieste dlhodobo nezastavanej parcely na rozhraní štvrte Prievoz a sídliska Ružinov. Projekt je sprevádzaný kontroverziami, keďže developer sa dlhodobo usiluje o jeho navýšenie. V dôsledku toho je výstavba len veľmi pozvoľná.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 9
Počet bytov / apartmánov 53
Výmera retailu (v m2) 357
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 100
Priemerná cena bytov (v EUR/m2) 2.500

Články k projektu

Treenium sa reštartuje a mení na Rezidencia Mierova

17.02.2022 13:10:28 Adrian Gubčo

ČLÁNOK BOL AKTUALIZOVANÝ Polyfunkčný projekt Treenium na nároží Gagarinovej a Mierovej ulice mal byť pôvodne jednou z najpríťažlivejších súčasných realizácií v Bratislave. Dopadla však fiaskom. Developerská firma išla do konkurzu, pôvodní klienti pravdepodobne prišli o peniaze a pohľadávok sa zbavila aj financujúca banka. Novým majiteľom sa stal jeden z veriteľov, ktorý teraz očividne rozbieha projekt nanovo aj s novým názvom.

Čítať viac

Kedy bude dokončený projekt Treenium?

12.08.2019 14:30:00 Adrian Gubčo

Projekt Treenium sa svojho času črtal ako jeden z najzaujímavejších nových developmentov v Bratislave. Nádejným klientom sľuboval špičkovú úroveň architektúry a vybavenia. Dnes je realita iná – projekt prešiel zmenami a dlhodobo mešká. Kedy by mohol byť po viacerých odkladoch dokončený?

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube