Články k projektu: Polyfunkčný súbor Medze

zoradiť: podľa dátumu

Veľké spojenie Karlovej Vsi a Dúbravky. Projekt Medze sa bude rozširovať

24.02.2023, 14:01 Adrian Gubčo

Mestské časti Karlova Ves a Dúbravka sú dnes oddelené približne kilometer dlhým pásom územia, tradične nazývaným Krčace. Kým na východnej strane sa nachádza riedka zástavba rodinných domov, športovísk či vzdelávacieho areálu, na západnej nie je nič – len záhradkárska osada. V dohľadnej budúcnosti sa to však zmení, keďže územie smeruje k urbanizácii.

Penta postaví novú modernú štvrť. Projekt Medze odhaľuje aktuálne detaily

26.12.2022, 14:10 Andrej Sárközi

Bratislava sa blíži ku transformácii ďalšieho priestoru, ktorý zmenu potreboval už dlhodobo. Medzi Dúbravkou a Karlovou Vsou pripravuje developer Penta Real Estate polyfunkčný súbor Medze. Predstavený bol ešte v lete minulého roka, dnes sú známe ďalšie detaily.

Penta Real Estate odhaľuje projekt v Dúbravke

03.06.2021, 14:55 Adrian Gubčo

Developer Penta Real Estate plánuje čoskoro naštartovať nový projekt v mestskej časti Dúbravka. Polyfunkčný súbor Medze, ako znie pracovný názov developmentu, by mal vzniknúť južne od sídliska, v nezastavanom páse medzi Dúbravkou a Karlovou Vsou. Podobu súboru hľadal developer v architektonickej súťaži, v ktorej zvíťazila kancelária Pantograph.

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube