YIMBA

Orešianky

Orešianky
Štvrť
Záhorská Bystrica
Developer
FM - Reality
Typ
Bývanie
Architekt
4A Architekti
Status
Výstavba
Realizácia
2020 - 2024

Rezidenčný projekt kombinujúci výstavbu rodinných domov, radových domov a výhľadovo aj bytových domov. Svojim charakterom nadviaže na podobné developmenty v oblasti a prispeje k postupnej urbanizácii plôch medzi Záhorskou Bystricou a Lamačom. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 2
Počet bytov / apartmánov 60
Náklady 1.700.000 EUR

Construction updates

Články k projektu

Masívny rast Záhorskej Bystrice pokračuje. Orešianky 2.0 nahrádzajú Kmotríkov projekt

30.09.2022 12:03:43 RED

Keď RV development 9, blízky aktivitám podnikateľa Ivana Kmotírka st., pripravoval na roky 2021 – 2023 výstavbu Obytného súboru Záhorská, neočakávalo sa, že ho v krátkom čase „vytlačí" podobný projekt Orešianky 2.0. Ide o zónu s minimálnou zastavanosťou medzi diaľnicou D2, resp. Hodonínskou ulicou a začiatkom mestskej časti, ktorá patrí už takmer tri desaťročia medzi vychytené rezidenčné lokality Bratislavy. Polia sa postupne menia na urbanizovanú oblasť.

Čítať viac

V Záhorskej Bystrici pribudnú Orešianky

25.08.2020 10:18:00 Adrian Gubčo

Južná časť Záhorskej Bystrice sa dočká ďalšieho developmentu. V oblasti Podkerepušky, v priestore medzi záhradkárskou osadou – ktorá sa však mení na obytnú zónu – a Hodonínskou ulicou – pribudne nová séria rodinných domov a pozemkov, nazvaná Orešianky. Projekt od spoločnosti FM – Reality sa bude dotýkať podobného obytného súboru, vďaka čomu sa doteraz nezastavané územie výrazne zmení.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube