YIMBA

Author photoPR 16.11.2021 15:11

Prečo investovať práve teraz do nehnuteľností v Novom Ružinove?

Investovanie do nehnuteľností nestratilo na popularite ani počas posledného obdobia poznačeného pandémiou. Naopak, pre tento konzervatívny investičný segment sa rozhoduje stále viac investorov. Pri obmedzenej ponuke je najdôležitejšie vybrať si správnu lokalitu, dobré dispozičné riešenie v kvalitnom projekte s priaznivými cenami. Prečítajte si, prečo je Nový Ružinov správne rozhodnutie.

Pokračovanie mimoriadne úspešného projektu Nový Ružinov predstavuje ďalšiu fázu. Developer CZ Slovakia, a.s. ani teraz nepoľavuje zo svojich štandardov, ktorými sú kvalitná architektúra, ľudská mierka, veľa zelených plôch a nadčasové architektonické riešenia, ktoré prispievajú k vzniku komunitného bývania. To všetko pre investorov znamená skvelú investičnú príležitosť do bývania, o ktoré bude vždy záujem.

 

Investujte do bývania v útulnom susedstve a nie na preplnenom sídlisku

Kedykoľvek budete chcieť byt prenajať, vždy bude oň väčší záujem, ak sa bude nachádzať v príjemnom prostredí a nie na stiesňujúcom, i keď novom sídlisku. Projekt Nový Ružinov vytvára novú mestskú časť, ktorá svojou zástavbou a počtom bytových jednotiek vytvára nový rozmer bývania. Okrem nižšieho počtu bytov oproti iným projektom, určite zavážia aj nadštandardne veľké vnútroblokové parky s kopou zelene či ukončená výstavba v priamom okolí.

 

 

Kvalitná a funkčná stavba nad zlato

Ak investujete do novostavby, pri ktorej developer kládol dôraz na kvalitné stavebné prevedenie, tak vám najviac času zaberie „papierovanie“ pri zmluvách. Výborné a presvetlené dispozície v Novom Ružinove znamenajú pohodlie a pokoj. Navyše je celá fáza orientovaná na juh smerom do parku, čo jednoznačne pridáva na atraktivite pre nájomníkov.

 

Tradičný dvojizbák so šikovným balkónom alebo iný rozmer?

O investovaní do nehnuteľností má každý svoje vlastné predstavy a požiadavky. Súčasná fáza Nového Ružinova ponúka investorom možnosť rozhodnúť sa, aká veľká nehnuteľnosť s akými parametrami bude ich peniaze zúročovať. V ponuke nájdete aj čoraz atraktívnejšie bývanie s predzáhradkou. Nech si však vyberiete akúkoľvek výmeru a dispozíciu, minimálne jeden balkón nájdete v každom.

 

 

Zasiahnite ideálnych nájomníkov

Investícia naberie pridanú hodnotu vďaka susedstvu, polohe kúsok od centra a štvrti, v ktorej sa Nový Ružinov nachádza. Blízkosť cyklotrasy, parku či hrádze znamená zvýšený záujem aktívnych mladých ľudí, ktorí žijú radi rýchlym mestským životom. Aktívni moderní nájomníci a mladé rodiny tvoria jednu z najvyhľadávanejších skupín nájomníkov do investičných bytov.

 

Ceny novostavieb klesať nebudú

Ceny novostavieb rástli veľkým tempom aj počas pandémie a neočakáva sa ich pokles. Preto je dôležité vybrať si kvalitnú stavbu a dispozíciu v dobre navrhnutej budove s menším počtom podlaží. CZ Slovakia, a.s. je developer s tradíciou, ktorá si zakladá na kvalite výstavby a dobrých vzťahoch s obyvateľmi. Každý investor vám môže potvrdiť, že čím kvalitnejšia stavba a dispozícia, tým menej starostí a väčší zisk.

 

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube