Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 17.05.2019 14:30

YIM.BA na YouTube: Sokolská Residence

YIM.BA – Yes In My Bratislava spúšťa novinku – v spolupráci s profesionálnymi filmármi sa rozbieha séria videí, ktoré analyzujú bratislavský development aj takouto formou. Cieľom seriálu je ukázať, že v Bratislave vznikajú aj dobré projekty, ktoré vedia byť pre lokalitu a pre mesto prínosom.

Article Big

Prvé z videí sa zameriava na projekt Sokolská Residence v Starom meste, za ktorým stojí developer ITB Development. Nadštandardný bytový dom obsahuje 30 bytov s atraktívnymi výhľadmi, kvalitnými materiálmi a veľkými dispozíciami. Dom je špecifický predovšetkým komplikovaným osadením vo svahu, čo architekti z developerovi blízkej kancelárie Architekti Šebo Lichý vyriešili a využili v podobe vytvorenia charakteristickým betónových vĺn. Projekt bol definitívne dokončený a odovzdaný na začiatku roka 2018.

 

 

V budúcnosti budú pribúdať aj ďalšie videá z kvalitných developmentov, ale aj realizácií zo strany verejného sektoru. Sledujte preto YouTube channel YIM.BA – Yes In My Bratislava.

Súvisiace články

Construction update: Sokolská Residence, 2.12.2017

11.12.2017 08:30:00 Adrian Gubčo

Po dlhej dobe je tesne pred dokončením rezidenčný projekt Sokolská Residence na rovnomennej ulici. Nadštandardná bytovka od developera ITB Development mala byť hotová už pred rokom.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube