YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 20.09.2017 14:00

Nová Vlárska spúšťa predaj bytov

September tradične patrí k mesiacom, kedy developeri po letnom období ohlasujú nové projekty a spúšťajú predaje bytov. To je aj prípad projektu Nová Vlárska, menšieho obytného komplexu v štvrti Kramáre pod taktovkou spoločnosti J&T Real Estate.

Zdroj: J&T Real Estate

Zdroj: J&T Real Estate

Projekt vyrastie na svahovitom pozemku, od Vlárskej ulice oddelený staršou zástavbou, kým zozadu ho vymedzuje zalesnená plocha. Developer vybuduje dvojicu šesťpodlažných objektov, v ktorých sa bude nachádzať 41, resp. 43 bytov. Tie sú dvoj- až štvorizbové, väčšina z nich s balkónom či terasou, s výnimkou štyroch bezbariérových bytov na prízemí. Ceny bytov sa pohybujú od 125.640 eur vrátane DPH za dvojizbový byt, 170.040 eur vrátane DPH za trojizbový až po štvorizbové penthousy s terasami a výhľadom za 355.800 eur vrátane DPH. Štandard je skôr priemerný, hoci pozitívom je predpríprava na exteriérové žalúzie. Parkovanie je riešené v podzemí a na povrchu, parkovacie miesto je možné zakúpiť v cene 8.400 eur.

Medzi benefitmi developer menuje inštalovanie solárnych článkov na strechách objektov, čo zníži náklady na výrobu teplej vody, či detské ihrisko v blízkosti lesíka zo zadnej strany.

Nová Vlárska patrí vo väčšine ohľadov k priemerným projektov, čo platí aj o architektúre budov. Zo svojho okolia, ktorému dominuje kombinácia bytových domov z obdobia socializmu, mohutných zdravotníckych komplexov a radových rodinných domov, sa tak veľmi nevymedzí, nebude však ani nijako rušiť.

Projekt ako taký vzniká v spolupráci s realitným fondom Náš prvý realitný, o.p.f. - Prvá penzijná správcovská spoločnosť Poštovej banky, a.s. Začiatok výstavby je predpokladaný koncom tohto roka, dokončenie v lete 2019.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Galéria

  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate

Súvisiace články

Construction update: Nová Vlárska, 19.1.2019

22.01.2019 08:15:00 Adrian Gubčo

Rezidenčný projekt Nová Vlárska od developera J&T Real Estate patrí k rade projektov, ktoré pribúdajú v poslednom období v novomestskej štvrti Kramáre. Prázdne či nedostatočne využité pozemky získavajú nový účel, vďaka čomu sa táto časť mesta postupne zahusťuje.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube