Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 09.10.2017 10:00

Construction update: Panorama Business III, 30.9.2017

Kancelársky projekt od J&T Real Estate, rastúci v bratislavskom downtowne, patrí napriek svojmu rozsahu k pomerne prehliadaným. Ide však o veľmi mohutnú budovu, ktorá je tesne pred dosiahnutím plnej výšky 15 nadzemných podlaží.

Article Big

Po dokončení poskytne 22-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej plochy, obsahovať bude 380 parkovacích miest v nadzemnej garáži (2-4. n.p.) a dohotovená bude do energetického štandardu LEED Gold. Za architektúrou stojí štúdio GFI. Dokončenie možno očakávať v priebehu roka 2018.

Panorama Business III bude napohľad nudná kancelárska budova, ktorej jediným zaujímavým prvkom je grandiózny vstup. Výhodou tejto absencie výraznejšieho dizajnu je, že aspoň iné budovy v okolí viac vyniknú - predovšetkým vyššia kancelárska veža Sky Parku, ak sa postaví.

Galéria

  • Mohutné stĺpy podopierajú vstup, tiahnuci sa cez tri podlažia.
  • Pohľad od križovatky Košická / Landererova / Prístavná. Dominuje podnož s garážami.
  • Pohľad z Twin City bude čoskoro nemožný, keďže tu vyrastie jedna z veží Sky Parku.
  • Zdroj: J&T Real Estate

Súvisiace články

LED obrazovka na Landererovej 12 – správny prístup?

25.07.2019 13:45:00 Adrian Gubčo

Už niekoľko týždňov na jednej z najrušnejších križovatiek v Bratislave svieti najväčšia LED obrazovka na Slovensku – podnož administratívneho komplexu Landererova 12 od J&T Real Estate je využitá ako obrazovka, na ktorej sú premietané umelecké vizualizácie. Je toto vhodný spôsob riešenia podoby fasády v danom prostredí?

Čítať viac

V Bratislave bude sídliť Európska pracovná agentúra

13.06.2019 14:10:00 Adrian Gubčo

Hlavnému mestu Slovenska sa konečne podarilo získať sídlo medzinárodnej európskej agentúry. Po neúspechu s Európskou medicínskou agentúrou sa to podarilo pri Európskej pracovnej agentúre. Inštitúcia s približne 140 zamestnancami bude sídliť v Landererovej 12 v novom centre Bratislavy.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube