YIMBA

Mamut

Mamut
Štvrť
Staré Mesto
Developer
Mamut s.r.o.
Typ
Bývanie
Architekt
AOCR
Status
Zámer
Realizácia
?

Prestavba staromestskej parcely na polyfunčkhý súbor. Pôvodne sa uvažovalo s výstavbou hotela, aktuálne sa investor usiluje o vybudovanie bytov. Rozvoj priestoru sa začal už dávnejšie, keď tu bola vybudovaná garáž v rámci prípravy na ďalšiu výstavbu. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 9
Počet bytov / apartmánov 65/18
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 148

Construction updates

Články k projektu

Masívny projekt v centre dostal zelenú, jeho definitívna podoba známa nie je

13.12.2022 14:01:38 Andrej Sárközi

Výrazný industriálny objekt a jeho prístavba na nároží Ferienčíkovej, Cintorínskej a Ulice 29. augusta, nazývané Mamut, patrili kedysi k najpopulárnejším pivárňam v meste. Nie je to však len prezývka známej reštaurácie. Volá sa tak aj polyfunkčný projekt, ktorý sa už dlhšie plánuje v susedstve. Development sa k výstavbe posunul výraznou mierou.

Čítať viac

Obrovský projekt v centre bližšie k výstavbe: Mamut čaká na povolenie s novou funkciou

27.09.2022 12:50:05 RED

Pivári tam chodievali ako na klavír. Napriek vyšším cenám zlatého moku než kdekoľvek inde dávali prednosť populárnej reštaurácii na rohu Cintorínskej a Ulice 29. augusta, kde si mohli vyberať spomedzi viacerých značiek a kde vládla jedinečná atmosféra, typická iba pre najkultovejšiu piváreň v meste – Mamut.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube