Author photoAdrian Gubčo 12.07.2018 10:50

Panorama Business III blízko dokončenia

Administratívny komplex Panorama Business III bude najnovším prírastkom vo vznikajúcom novom komerčnom centre Bratislavy. Na objekte a v jeho okolí už prebiehajú dokončovacie práce, developer J&T Real Estate (JTRE) tak už pripravuje budovu k sťahovaniu nájomníkov. V súvislosti s tým sa objavili aj nové vizualizácie projektu.

Zdroj: J&T Real Estate

Zdroj: J&T Real Estate

Tieto viac prezentujú vybavenosť, na ktorú sa budú môcť firmy sídliace v komplexe tešiť, ale aj jeden z prvkov, ktorý má budove dodať jej charakter - najväčšia LED obrazovka na Slovensku, ktorá bude na podnoži budovy využívanej ako parkovací dom.

Panorama Business III samotná bude obsahovať 24-tisíc metrov štvorcových prenajímateľných plôch, z toho vyše 23-tisíc štvorcov budú kancelárie, 700 metov štvorcových retail. V budove vznikne 380 parkovacích miest a splní certifikáciu pre LEED Gold. Architektom objektu je GFI, a.s. Prvé firmy by sa mali začať do budovy sťahovať už v najbližších týždňoch, prevažne však na jeseň.

Po tretej budove by mala nasledovať neskôr aj štvrtá, ktorá vyrastie medzi telesom mosta Apollo a Tower 115, pričom medzi vežami vznikne nové námestie. Výškovo sa bude približovať Tower 115, súčasťou budovy bude najväčšie kongresové centrum v Bratislave. Presné dátumy realizácie nie sú ešte známe, je však predpoklad, že výstavba sa začne až v priebehu niekoľkých rokov. Aktuálnou prioritou v území je totiž výstavba polyfunkčného komplexu Eurovea II, kde vzniknú ďalšie rozsiahle administratívne kapacity.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Galéria

  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: GFI
  • Zdroj: GFI
  • Zdroj: GFI

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Zo Slovenska

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube