Author photoPR 08.03.2023 17:00

Nové byty skryté v prírode – projekt Nový Majer ponúka prepojenie pokoja prírody s vysokým komfortom bývania. Bývať môžete už tento rok!

Developerský projekt spoločnosti BTK spustil predaj bytov v komplexe Nový Majer v neďalekej blízkosti Stupavského potoka. Moderné bytové domy sú vybudované na historických základoch pôvodného hospodárstva. Jedinečnou lokalitou poskytujú kombináciu pokojnej prírody, žblnkotajúceho potoka a hneď za rohom aj kompletnú občiansku vybavenosť.

Zdroj: BTK

Zdroj: BTK

Bytový komplex Nový Majer sa stavia v príjemnej a tichej lokalite neďaleko Stupavského potoka, čo predstavuje ideálne prostredie pre život, bývanie, zábavu aj oddych. Byty uložené v blízkosti prírody, lesa a potoka, budú domácim poskytovať pokoj, ticho, čerstvý vzduch a dostatok zelene s centrom Bratislavy vzdialenej iba 20 minút autom.

 

Zdroj: BTK

 

Najnovšie technológie a moderné vybavenie

Projekt Nový Majer poskytuje nielen výbornú lokalitu, ale zároveň aj spĺňa požiadavky na kvalitné a moderné bývanie. Tri samostatné objekty odkazujú na pôvodnú 3-loďovú hospodársku budovu s centrálnym dvorom. Každý z bytov s dômyselnými dispozíciami bude mať vlastnú súkromnú exteriérovú plochu, či už balkón alebo predzáhradku.

Dostupných je 82 bytov, ktoré sú rozdelené na 26 dvojizbových, 43 trojizbových, 11 štvorizbových a dva päťizbové. Každý byt je vybavený kúrením a chladením (v kúpeľni je podlahové kúrenie) a oknami s izolačným trojsklom. Bytový dom Nový Majer je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetónových panelov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu certifikovaných výrobkov CE, prvotriedne akustické vlastnosti až 65dBA medzi jednotlivými bytmi, precíznu automatizovanú výrobu na mieru a neobmedzenú variabilitu riešení vnútorného priestoru.

 

Zdroj: BTK

 

Moderné a útulné ako pre mladých, tak aj rodiny

Byty v komplexe Nový Majer zaručia ideálne prostredie pre život rodín s deťmi. Deti sa môžu radovať z ihriska vybaveného množstvom zábavných herných prvkov. Pre obyvateľov budú k dispozícii aj spoločné priestory pre kočíky a bicykle.

Pre oddych a splynutie s prírodou sa obyvatelia môžu prechádzať v tieni stromov popri potoku alebo si čítať knihu a relaxovať vo vnútrobloku na lavičke. Dostatočný počet parkovacích miest pre všetky budovy zaistí spoločná podzemná garáž ukrytá pod okrasnou vegetáciou. V podzemnej garáži bude dostupných 124 parkingov pre autá a 9 parkingov pre motorky.

 

Zdroj: BTK

 

Prepojenie s prírodou aj mestským životom

Dobrou správou je, že život v komplexe Nový Majer poskytuje nielen úzke prepojenie s prírodou, ale aj blízku vzdialenosť ku všetkým potrebným každodenným službám a aktivitám. Neďaleko sa nachádza zdravotné stredisko, fitness centrum CEVAgym, ako aj potraviny, drogéria a rôzne obchody.

Množstvo reštaurácií je v pešej dostupnosti, ako napríklad Penzión rovno oproti projektu. Pre rodiny je veľkou výhodou aj ľahká a rýchla dostupnosť ku školám, pričom viaceré materské škôlky sú vzdialené iba 1. minútu autom. Poruke je Medzinárodná materská škola, Základná škola a Základná umelecká škola. V okolí nechýbajú ani cyklistické trasy, rôzne turistické akcie, či historické pamiatky ako Hrad Pajštún a Kaštieľ s parkom a jazierkom.

 

Zdroj: BTK

 

Nad očakávania kvalitné riešenia

Developerom projektu je BTK Invest, jedna z dcérskych spoločností skupiny BTK. BTK sa zaoberá ako kompletnou developerskou činnosťou a realizáciou stavieb, tak aj dodaním a montážou jednotlivých technológií. BTK nie je iba developer. Projekty priamo realizuje a sprevádza klienta od počiatočného návrhu až po finálne odovzdanie. Podieľa sa na úspešných a zaujímavých projektoch, ako napríklad Nová Vajnorská (www.novavajnorska.sk), Karpatium Rezidencie (www.karpatium.sk), Hubert (www.hotel-hubert.sk) a unikátny Ponton na brehu Dunaja (www.ponton.sk).

Viac informácií nájdete na stránke www.novymajer.sk

 

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Najčítanejšie

Zo Slovenska

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube