Author photoPR 02.11.2018 12:59

Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!

Čerešne living, moderné rodinné bývanie v bratislavskej Dúbravke, naberá čoraz jasnejšie kontúry. Tvorcovia projektu pozývajú budúcich obyvateľov na Čerešňové slávnosti.

Jeseň 2018 prináša pre záujemcov o bývanie v Čerešniach viacero noviniek, ktoré zastrešuje kampaň Čerešňové slávnosti. Najočakávanejšou správou je bezpochyby spustenie kolaudačného procesu pre byty prvej fázy. Súbežne s blížiacim sa odovzdávaním kľúčov prvým majiteľom zároveň prebieha predaj druhej fázy.

 

Nazrite do svojho nového bytu

Ak zvažujete vlastné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších mestských častí Bratislavy, môžete si vybrať z aktuálnej ponuky bytov alebo staviť na bezprostredný zážitok a prísť si pozrieť Čerešne living naživo.

Tvorcovia projektu chystajú pre fanúšikov Čerešní Dni otvorených dverí. Počas víkendu od 19. do 21. októbra vás v Dúbravke čakajú podnetné diskusie s realizačným tímom Čerešní, prehliadky vzorových bytov a zoznamovanie sa s novými susedmi. Kým budete nasávať atmosféru svojho budúceho domova, vaše deti sa zatiaľ zabavia v kreatívnych dielňach či interaktívnych workshopoch.

 

Komfort aj komunitný rozmer

Čerešne living prinášajú to najlepšie z komunitného bývania rovno pred prah vášho nového bytu. Komfort útulných bytov s vysoko kvalitným vybavením, praktickými dispozíciami a vlastnou vrátnicou v objekte praje pohodovému rodinnému životu. Zároveň ide ruka v ruke s nadštandardnou výbavou areálu, perfektného miesta pre utužovanie priateľstiev so susedmi.

 

 

Spoločensko-športová zóna pod oknami

Na jednom mieste nájdete pokope trendy prvky ako viacúčelovú klubovňu, kde môžete usporadúvať súkromné párty aj susedské bazáre, detské ihriská plné preliezok, športoviská ideálne na ranné crossfitové tréningy, sánkovací kopec či vodnú lagúnu. V komunitných záhradách získate priestor pre pestovateľskú kreativitu a tak aj šancu na ozdravenie jedálnička. Ak vo vás bohatosť vlastnej úrody prebudí gastronomické ambície, nech sa páči, podeľte sa o svoje majstrovstvo a pozvite známych na gurmánske hody. V Čerešniach nájdete až 222 m2 grilovacích terás!

Nebojte sa, s výdajom energie po dobrej grilovačke nebudete mať problém. Okolie domu je obkolesené voňavými 6 700 m2 zelene a dozdobené príjemnými oddychovými zónami. Samozrejme, nezabudlo sa ani na mamičky. Tie si môžu užívať prechádzky so svojím pokladom v kultivovanom a bezpečnom prostredí uzavretého areálu, kde je pre ne vyhradených 2 000 m kočíkových trás.

 

 

Všetko dôležité poruke

Víkend v papučiach? Máte ho mať. Čerešne living sú pozitívne naklonené sladkému ničnerobeniu. Po kávičku a čerstvý koláčik si odskočíte hneď z postele. Z bytu do kaviarne na korze a naspäť to zvládnete doslova za pár minút.

A keď už je reč o veciach, čo sú na dosah, každý priaznivec dynamického života v meste iste ocení, že do Čerešní tak akurát dolieha pulzovanie Bratislavy. Dúbravka sa dlhodobo radí k najvyhľadávanejším štvrtiam slovenskej metropoly a môže sa okrem bezprostrednej blízkosti prírody pochváliť aj plnou občianskou vybavenosťou či bezproblémovým dopravným spojením s centrom mesta.

 

 

Teraz aj cez e-shop!

Jedinečnosť Čerešní nekončí pri samotnom projekte, vzťahuje sa aj na celý zážitok z predaja. Vedeli ste, že Čerešne living ako vôbec prvé na Slovensku prinášajú možnosť zarezervovať si byt prostredníctvom internetu? Online rezervácia zjednoduší a urýchli cestu k novému bývaniu a navyše zaručí, že váš vyhliadnutý byt bude nasledujúcich 30 dní „uzamknutý“ len pre vás.

Sledujte Čerešne living na Facebooku alebo na webe, nech vám neujde žiadna novinka.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Mapa projektu

Najčítanejšie

Zo Slovenska

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube