YIMBA

Author photoPR 02.11.2018 12:59

Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!

Čerešne living, moderné rodinné bývanie v bratislavskej Dúbravke, naberá čoraz jasnejšie kontúry. Tvorcovia projektu pozývajú budúcich obyvateľov na Čerešňové slávnosti.

Jeseň 2018 prináša pre záujemcov o bývanie v Čerešniach viacero noviniek, ktoré zastrešuje kampaň Čerešňové slávnosti. Najočakávanejšou správou je bezpochyby spustenie kolaudačného procesu pre byty prvej fázy. Súbežne s blížiacim sa odovzdávaním kľúčov prvým majiteľom zároveň prebieha predaj druhej fázy.

 

Nazrite do svojho nového bytu

Ak zvažujete vlastné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších mestských častí Bratislavy, môžete si vybrať z aktuálnej ponuky bytov alebo staviť na bezprostredný zážitok a prísť si pozrieť Čerešne living naživo.

Tvorcovia projektu chystajú pre fanúšikov Čerešní Dni otvorených dverí. Počas víkendu od 19. do 21. októbra vás v Dúbravke čakajú podnetné diskusie s realizačným tímom Čerešní, prehliadky vzorových bytov a zoznamovanie sa s novými susedmi. Kým budete nasávať atmosféru svojho budúceho domova, vaše deti sa zatiaľ zabavia v kreatívnych dielňach či interaktívnych workshopoch.

 

Komfort aj komunitný rozmer

Čerešne living prinášajú to najlepšie z komunitného bývania rovno pred prah vášho nového bytu. Komfort útulných bytov s vysoko kvalitným vybavením, praktickými dispozíciami a vlastnou vrátnicou v objekte praje pohodovému rodinnému životu. Zároveň ide ruka v ruke s nadštandardnou výbavou areálu, perfektného miesta pre utužovanie priateľstiev so susedmi.

 

 

Spoločensko-športová zóna pod oknami

Na jednom mieste nájdete pokope trendy prvky ako viacúčelovú klubovňu, kde môžete usporadúvať súkromné párty aj susedské bazáre, detské ihriská plné preliezok, športoviská ideálne na ranné crossfitové tréningy, sánkovací kopec či vodnú lagúnu. V komunitných záhradách získate priestor pre pestovateľskú kreativitu a tak aj šancu na ozdravenie jedálnička. Ak vo vás bohatosť vlastnej úrody prebudí gastronomické ambície, nech sa páči, podeľte sa o svoje majstrovstvo a pozvite známych na gurmánske hody. V Čerešniach nájdete až 222 m2 grilovacích terás!

Nebojte sa, s výdajom energie po dobrej grilovačke nebudete mať problém. Okolie domu je obkolesené voňavými 6 700 m2 zelene a dozdobené príjemnými oddychovými zónami. Samozrejme, nezabudlo sa ani na mamičky. Tie si môžu užívať prechádzky so svojím pokladom v kultivovanom a bezpečnom prostredí uzavretého areálu, kde je pre ne vyhradených 2 000 m kočíkových trás.

 

 

Všetko dôležité poruke

Víkend v papučiach? Máte ho mať. Čerešne living sú pozitívne naklonené sladkému ničnerobeniu. Po kávičku a čerstvý koláčik si odskočíte hneď z postele. Z bytu do kaviarne na korze a naspäť to zvládnete doslova za pár minút.

A keď už je reč o veciach, čo sú na dosah, každý priaznivec dynamického života v meste iste ocení, že do Čerešní tak akurát dolieha pulzovanie Bratislavy. Dúbravka sa dlhodobo radí k najvyhľadávanejším štvrtiam slovenskej metropoly a môže sa okrem bezprostrednej blízkosti prírody pochváliť aj plnou občianskou vybavenosťou či bezproblémovým dopravným spojením s centrom mesta.

 

 

Teraz aj cez e-shop!

Jedinečnosť Čerešní nekončí pri samotnom projekte, vzťahuje sa aj na celý zážitok z predaja. Vedeli ste, že Čerešne living ako vôbec prvé na Slovensku prinášajú možnosť zarezervovať si byt prostredníctvom internetu? Online rezervácia zjednoduší a urýchli cestu k novému bývaniu a navyše zaručí, že váš vyhliadnutý byt bude nasledujúcich 30 dní „uzamknutý“ len pre vás.

Sledujte Čerešne living na Facebooku alebo na webe, nech vám neujde žiadna novinka.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Súvisiace články

Hotelov v Bratislave pribúda. Čerešne City sa blížia k vzniku Čerešne Inn

06.02.2023 11:11:48 Andrej Sárközi

Development Čerešne City mení tvár Dúbravky už od roku 2016. Za túto dobu sa územie v časti Polianky zmenilo na nepoznanie. Developer ITB Development však neprestáva a pripravuje ďalšie etapy. Jedna z nich je dnes opäť o čosi bližie k výstavbe.

Čítať viac

Nové byty v Dúbravke. Čerešne City spúšťajú ďalšiu etapu

28.12.2022 18:07:30 Adrian Gubčo

Developer ITB Development len nedávno dokončil druhú etapu svojho vlajkového projektu Čerešne City, nazvanú Čerešne Lake. Už čoskoro by ju ale mali doplniť ďalšie. Kľúčovou je v tejto chvíli najmä časť Čerešne Residence, ktorá prinesie ďalšie stovky bytov. Ide o ďalší krok v postupnej premene súčasného sídliska na samostatnú mestskú mikroštvrť.

Čítať viac

Moderný kus mesta namiesto čiernej diery: Čerešne Lake sú dokončené

28.11.2022 18:19:15 Adrian Gubčo

Keď bola v roku 2015 odhalená prvá etapa projektu Čerešne od spoločnosti ITB Development, zdalo sa, že uprostred ničoho vznikne typicky mestský development. Dnes sa situácia zmenila – na okraji Dúbravky rastie mestská štvrť. Dokončenie ďalšej etapy obytného súboru zvyšuje status tejto donedávna čiernej diery Bratislavy.

Čítať viac

Najvyššie budovy Dúbravky opäť bližšie k výstavbe: Čerešne Plaza sa posúva v povoľovaní

21.09.2022 14:32:44 Andrej Sárközi

Veľký projekt Čerešne Plaza, oficiálne známy ako Polyfunkčný komplex Čerešne 5, už čoskoro rozšíri ponuku priestorov pre bývanie vo štvrtom bratislavskom okrese. Piata etapa realizácie mohutného súboru prinesie jeho výškové dominanty - tri rezidenčné výškové budovy, doplnené o vybavenosť a verejné priestory. Zámer je opäť o čosi ďalej v povoľovaní, spustilo sa totiž posudzovanie EIA.

Čítať viac

Čerešne Lake získavajú definitívnu podobu

16.02.2022 17:46:42 Adrian Gubčo

ČLÁNOK BOL AKTUALIZOVANÝ Druhá etapa rezidenčného projektu Čerešne, nazvaná Čerešne Lake, sa blíži k dokončeniu. Zo šiestich objektov, ktoré aktuálne vznikajú, sa už trojica kolauduje. O niečo neskôr bude dokončená zvyšná trojica objektov, vrátane polyfunkčného bytového domu N – výškovej dominanty komplexu. Developer ITB Development zároveň pripomína, že práce napredujú aj na vybavenosti pre rezidentov, ktorou má byť obytný súbor vybavený.

Čítať viac

Výškové budovy v Čerešne City dostali zelenú od mesta

28.01.2022 16:20:30 Adrian Gubčo

Takmer na deň presne pred rokom odhalil developer ITB Development svoje plány na ďalší rozvoj projektu Čerešne. Rezidenčný projekt dosiahol, resp. v budúcnosti dosiahne taký rozsah, že ho firma premenovala na Čerešne City. Ich súčasťou má byť aj trojica výškových budov, doplnená o vybavenosť a verejné priestory, vrátane prvého skutočného námestia v Dúbravke. Zámer teraz získal dôležité povolenie.

Čítať viac

Druhá etapa Čerešní postupuje, projekt odhaľuje ďalšie novinky

19.05.2021 10:58:14 Adrian Gubčo

Druhá časť dúbravského projektu Čerešne City, nazvaná Čerešne Lake, už získava definitívne kontúry. Hrubú stavbu dosiahlo päť zo šestice rozostavaných objektov. Developer ITB Development tak postupne realizuje víziu obytnej komunity, ktorá nemá byť len obyčajným sídliskom, ale živou mestskou štvrťou. Opierať sa pri tom bude o sériu upravených dvorov aj o silnú orientáciu na rodiny.

Čítať viac

ITB Development odhaľuje ďalšie etapy Čerešní

29.01.2021 10:26:15 Adrian Gubčo

Spoločnosť ITB Development v priebehu včerajšej tlačovej konferencie odhalila plány rozvoja svojho najväčšieho projektu Čerešne. V území na juhovýchodnom okraji Dúbravky by mali pribudnúť minimálne tri ďalšie etapy, ktoré budú obsahovať nielen bývanie, ale aj občiansku vybavenosť a veľkorysé verejné priestory. Koncept má spoločný názov Čerešne City.

Čítať viac

Pokračovanie projektu Čerešne Living napreduje, rastie aj výšková budova

18.01.2021 16:40:00 Adrian Gubčo

Druhá etapa obytného súboru Čerešne Living v Dúbravke od developera ITB Development začína postupne získavať svoju finálnu podobu. Prvé dva z rozostavanej šestice domov už majú dokončené fasády, jeden ju práve získava, na dvoch ďalších sú dokončené hrubé stavby. Podlažia postupne pribúdajú aj na výškovej dominante developmentu, založeného na aktivácii dvorov medzi budovami.

Čítať viac

Čerešne Living v Dúbravke rastú, ďalšie etapy sú už v príprave

18.08.2020 16:00:06 Adrian Gubčo

Výstavba druhej etapy dúbravského projektu Čerešne Living sa spustila len pred približne rokom, napriek tomu sú už veľmi zreteľné budúce kontúry rozšírenia obytného súboru. Developer ITB Development, ktorý projekt realizuje, popri tom nezaháľa a pracuje na povoľovaní ďalších etáp. Vznik Čerešní zmení túto časť Dúbravky a prinesie aj riešenie jedného z dlho odkladaných problémov.

Čítať viac

Výstavba Čerešní Living postupuje, projekt dostal zelenú aj od bánk

21.04.2020 12:00:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development má aktuálne rozpracovanú výstavbu dvojice projektov: Kolísky v Záhorskej Bystrici a najmä svoj najväčší development, Čerešne Living v Dúbravke. Realizácia druhej etapy pokračuje aj napriek pandémii a teraz navyše získala dôležitú podporu - developerovi sa podarilo získať úver na jej financovanie.

Čítať viac

Čerešne Living rozbiehajú výstavbu druhej etapy a odhaľujú nové vizualizácie

12.11.2019 17:10:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development naplno rozbehol výstavbu druhej časti svojho najväčšieho projektu Čerešne Living, nachádzajúceho sa v transformačnej oblasti Polianky v Dúbravke. Výrazne sa tým posilní komunitný koncept projektu, čo naznačujú aj nové zverejnené vizualizácie.

Čítať viac

Čerešne Living štartujú druhú etapu

26.09.2019 08:50:00 Adrian Gubčo

Dúbravský projekt Čerešne Living od spoločnosti ITB Development sa rozrastie. Developer obdržal stavebné povolenie pre druhú etapu, ktorá rozvinie koncept, naznačený už v prvej – teda bývanie komunitného charakteru, kde sa spoločenský život rozvíja v sérii dvorov medzi jednotlivými domami. Výstavba by sa mala spustiť už v najbližšej dobe.

Čítať viac

Prvá etapa Čerešne Living je dokončená

11.02.2019 15:45:00 Adrian Gubčo

Prvá časť projektu Čerešne Living od developera ITB Development konečne získala definitívu podobu a blíži sa k ukončeniu výstavby. Po dokončení prvej etapy sa v priebehu tohto roka očakáva spustenie aj druhej etapy, ktorá prinesie ďalšie byty v troch sekciách.

Čítať viac

Prvá etapa projektu Čerešne Living pred dokončením

06.11.2018 08:00:00 Adrian Gubčo

V týchto dňoch sa dokončujú prvé časti prvej etapy rezidenčného projektu Čerešne Living a byty sa začínajú odovzdávať klientom. Developer ITB Development týmto projektom spúšťa transformáciu územia na juhovýchodnom okraji mestskej časti Dúbravka, v lokalite Polianky.

Čítať viac

Construction update: Čerešne & Mamapapa, 05.07.2018

13.07.2018 09:20:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development nepatrí k najväčším bratislavským developerom, napriek tomu má rozbehnutých viacero rezidenčných projektov. Dva z nich sa nachádzajú aj v mestskej časti Dúbravka a po určitých prieťahoch sa momentálne dostávajú do finálneho štádia výstavby.

Čítať viac

Čerešne odhaľujú druhú etapu

24.11.2017 09:00:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development, ktorý aktuálne dokončuje prvú etapu rezidenčného projektu Čerešne, odhalil detaily k už dlhšie známemu zámeru rozšíriť obytný súbor o ďalšie domy. Celý projekt zároveň nesie aj nové meno, Čerešne Living.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube