Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoPR 02.11.2018 12:59

Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!

Čerešne living, moderné rodinné bývanie v bratislavskej Dúbravke, naberá čoraz jasnejšie kontúry. Tvorcovia projektu pozývajú budúcich obyvateľov na Čerešňové slávnosti.

Article Big

Jeseň 2018 prináša pre záujemcov o bývanie v Čerešniach viacero noviniek, ktoré zastrešuje kampaň Čerešňové slávnosti. Najočakávanejšou správou je bezpochyby spustenie kolaudačného procesu pre byty prvej fázy. Súbežne s blížiacim sa odovzdávaním kľúčov prvým majiteľom zároveň prebieha predaj druhej fázy.

 

Nazrite do svojho nového bytu

Ak zvažujete vlastné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších mestských častí Bratislavy, môžete si vybrať z aktuálnej ponuky bytov alebo staviť na bezprostredný zážitok a prísť si pozrieť Čerešne living naživo.

Tvorcovia projektu chystajú pre fanúšikov Čerešní Dni otvorených dverí. Počas víkendu od 19. do 21. októbra vás v Dúbravke čakajú podnetné diskusie s realizačným tímom Čerešní, prehliadky vzorových bytov a zoznamovanie sa s novými susedmi. Kým budete nasávať atmosféru svojho budúceho domova, vaše deti sa zatiaľ zabavia v kreatívnych dielňach či interaktívnych workshopoch.

 

Komfort aj komunitný rozmer

Čerešne living prinášajú to najlepšie z komunitného bývania rovno pred prah vášho nového bytu. Komfort útulných bytov s vysoko kvalitným vybavením, praktickými dispozíciami a vlastnou vrátnicou v objekte praje pohodovému rodinnému životu. Zároveň ide ruka v ruke s nadštandardnou výbavou areálu, perfektného miesta pre utužovanie priateľstiev so susedmi.

 

 

Spoločensko-športová zóna pod oknami

Na jednom mieste nájdete pokope trendy prvky ako viacúčelovú klubovňu, kde môžete usporadúvať súkromné párty aj susedské bazáre, detské ihriská plné preliezok, športoviská ideálne na ranné crossfitové tréningy, sánkovací kopec či vodnú lagúnu. V komunitných záhradách získate priestor pre pestovateľskú kreativitu a tak aj šancu na ozdravenie jedálnička. Ak vo vás bohatosť vlastnej úrody prebudí gastronomické ambície, nech sa páči, podeľte sa o svoje majstrovstvo a pozvite známych na gurmánske hody. V Čerešniach nájdete až 222 m2 grilovacích terás!

Nebojte sa, s výdajom energie po dobrej grilovačke nebudete mať problém. Okolie domu je obkolesené voňavými 6 700 m2 zelene a dozdobené príjemnými oddychovými zónami. Samozrejme, nezabudlo sa ani na mamičky. Tie si môžu užívať prechádzky so svojím pokladom v kultivovanom a bezpečnom prostredí uzavretého areálu, kde je pre ne vyhradených 2 000 m kočíkových trás.

 

 

Všetko dôležité poruke

Víkend v papučiach? Máte ho mať. Čerešne living sú pozitívne naklonené sladkému ničnerobeniu. Po kávičku a čerstvý koláčik si odskočíte hneď z postele. Z bytu do kaviarne na korze a naspäť to zvládnete doslova za pár minút.

A keď už je reč o veciach, čo sú na dosah, každý priaznivec dynamického života v meste iste ocení, že do Čerešní tak akurát dolieha pulzovanie Bratislavy. Dúbravka sa dlhodobo radí k najvyhľadávanejším štvrtiam slovenskej metropoly a môže sa okrem bezprostrednej blízkosti prírody pochváliť aj plnou občianskou vybavenosťou či bezproblémovým dopravným spojením s centrom mesta.

 

 

Teraz aj cez e-shop!

Jedinečnosť Čerešní nekončí pri samotnom projekte, vzťahuje sa aj na celý zážitok z predaja. Vedeli ste, že Čerešne living ako vôbec prvé na Slovensku prinášajú možnosť zarezervovať si byt prostredníctvom internetu? Online rezervácia zjednoduší a urýchli cestu k novému bývaniu a navyše zaručí, že váš vyhliadnutý byt bude nasledujúcich 30 dní „uzamknutý“ len pre vás.

Sledujte Čerešne living na Facebooku alebo na webe, nech vám neujde žiadna novinka.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Súvisiace články

Druhá etapa Čerešní postupuje, projekt odhaľuje ďalšie novinky

19.05.2021 10:58:14 Adrian Gubčo

Druhá časť dúbravského projektu Čerešne City, nazvaná Čerešne Lake, už získava definitívne kontúry. Hrubú stavbu dosiahlo päť zo šestice rozostavaných objektov. Developer ITB Development tak postupne realizuje víziu obytnej komunity, ktorá nemá byť len obyčajným sídliskom, ale živou mestskou štvrťou. Opierať sa pri tom bude o sériu upravených dvorov aj o silnú orientáciu na rodiny.

Čítať viac

ITB Development odhaľuje ďalšie etapy Čerešní

29.01.2021 10:26:15 Adrian Gubčo

Spoločnosť ITB Development v priebehu včerajšej tlačovej konferencie odhalila plány rozvoja svojho najväčšieho projektu Čerešne. V území na juhovýchodnom okraji Dúbravky by mali pribudnúť minimálne tri ďalšie etapy, ktoré budú obsahovať nielen bývanie, ale aj občiansku vybavenosť a veľkorysé verejné priestory. Koncept má spoločný názov Čerešne City.

Čítať viac

Pokračovanie projektu Čerešne Living napreduje, rastie aj výšková budova

18.01.2021 16:40:00 Adrian Gubčo

Druhá etapa obytného súboru Čerešne Living v Dúbravke od developera ITB Development začína postupne získavať svoju finálnu podobu. Prvé dva z rozostavanej šestice domov už majú dokončené fasády, jeden ju práve získava, na dvoch ďalších sú dokončené hrubé stavby. Podlažia postupne pribúdajú aj na výškovej dominante developmentu, založeného na aktivácii dvorov medzi budovami.

Čítať viac

Čerešne Living v Dúbravke rastú, ďalšie etapy sú už v príprave

18.08.2020 16:00:06 Adrian Gubčo

Výstavba druhej etapy dúbravského projektu Čerešne Living sa spustila len pred približne rokom, napriek tomu sú už veľmi zreteľné budúce kontúry rozšírenia obytného súboru. Developer ITB Development, ktorý projekt realizuje, popri tom nezaháľa a pracuje na povoľovaní ďalších etáp. Vznik Čerešní zmení túto časť Dúbravky a prinesie aj riešenie jedného z dlho odkladaných problémov.

Čítať viac

Výstavba Čerešní Living postupuje, projekt dostal zelenú aj od bánk

21.04.2020 12:00:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development má aktuálne rozpracovanú výstavbu dvojice projektov: Kolísky v Záhorskej Bystrici a najmä svoj najväčší development, Čerešne Living v Dúbravke. Realizácia druhej etapy pokračuje aj napriek pandémii a teraz navyše získala dôležitú podporu - developerovi sa podarilo získať úver na jej financovanie.

Čítať viac

Čerešne Living rozbiehajú výstavbu druhej etapy a odhaľujú nové vizualizácie

12.11.2019 17:10:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development naplno rozbehol výstavbu druhej časti svojho najväčšieho projektu Čerešne Living, nachádzajúceho sa v transformačnej oblasti Polianky v Dúbravke. Výrazne sa tým posilní komunitný koncept projektu, čo naznačujú aj nové zverejnené vizualizácie.

Čítať viac

Čerešne Living štartujú druhú etapu

26.09.2019 08:50:00 Adrian Gubčo

Dúbravský projekt Čerešne Living od spoločnosti ITB Development sa rozrastie. Developer obdržal stavebné povolenie pre druhú etapu, ktorá rozvinie koncept, naznačený už v prvej – teda bývanie komunitného charakteru, kde sa spoločenský život rozvíja v sérii dvorov medzi jednotlivými domami. Výstavba by sa mala spustiť už v najbližšej dobe.

Čítať viac

Prvá etapa Čerešne Living je dokončená

11.02.2019 15:45:00 Adrian Gubčo

Prvá časť projektu Čerešne Living od developera ITB Development konečne získala definitívu podobu a blíži sa k ukončeniu výstavby. Po dokončení prvej etapy sa v priebehu tohto roka očakáva spustenie aj druhej etapy, ktorá prinesie ďalšie byty v troch sekciách.

Čítať viac

Prvá etapa projektu Čerešne Living pred dokončením

06.11.2018 08:00:00 Adrian Gubčo

V týchto dňoch sa dokončujú prvé časti prvej etapy rezidenčného projektu Čerešne Living a byty sa začínajú odovzdávať klientom. Developer ITB Development týmto projektom spúšťa transformáciu územia na juhovýchodnom okraji mestskej časti Dúbravka, v lokalite Polianky.

Čítať viac

Construction update: Čerešne & Mamapapa, 05.07.2018

13.07.2018 09:20:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development nepatrí k najväčším bratislavským developerom, napriek tomu má rozbehnutých viacero rezidenčných projektov. Dva z nich sa nachádzajú aj v mestskej časti Dúbravka a po určitých prieťahoch sa momentálne dostávajú do finálneho štádia výstavby.

Čítať viac

Čerešne odhaľujú druhú etapu

24.11.2017 09:00:00 Adrian Gubčo

Developer ITB Development, ktorý aktuálne dokončuje prvú etapu rezidenčného projektu Čerešne, odhalil detaily k už dlhšie známemu zámeru rozšíriť obytný súbor o ďalšie domy. Celý projekt zároveň nesie aj nové meno, Čerešne Living.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube