YIMBA

Raj centrum

Raj centrum
Štvrť
Nové Mesto
Developer
Bohdal, s.r.o.
Typ
Športoviská, Ubytovanie
Architekt
Synergies Architects
Status
Zrealizované
Realizácia
2018 - 2021

Nová budova yoga centra nahradí starší administratívny objekt a bude obsahovať okrem športovej funkcie aj wellness či ubytovacie kapacity. Ten istý investor vybudoval okrem toho aj parkovací dom na druhej strane ulice. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 5
Generálny projektant Synergies Architects
Generálny dodávateľ Hornex

Články k projektu

Na Kramároch boli dokončené nové projekty, ďalšie sú v príprave

01.10.2021 15:22:13 Adrian Gubčo

Novomestská štvrť Kramáre priťahuje množstvo investorov. Kombinácia výhľadov, dostupnosti zelených plôch, prítomnosti veľkých zdravotníckych zariadení a priestorových rezerv vedie k vysokej variabilite nových zámerov. Na druhej strane, nedostatočná dopravná infraštruktúra s ohľadom na náročný terén je aj dôvodom, prečo sú niektoré plány terčom kritiky a odporu.

Čítať viac

Parkovací dom na Kramároch je pred dokončením, pribudne aj yoga centrum

30.01.2019 10:00:00 Adrian Gubčo

Limbová ulica patrí spoločne so Stromovou k hlavným uliciam v novomestskej štvrti Kramáre. Podstatná časť výstavby, či už realizovanej, alebo plánovanej, je naviazanej práve na túto hlavnú os, kde sa okrem bývania koncentrujú aj služby a obsluha územia. Najnovšími prírastkami do tejto mozaiky budú nový parkovací dom a yoga centrum, za ktorými stojí spoločnosť Bohdal, s.r.o.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube