YIMBA

Na Lúke

Na Lúke
Štvrť
Dúbravka
Developer
FINEP
Typ
Bývanie
Architekt
A.LT Architekti
Status
Zámer
Realizácia
2021 - 2023

Rezidenčný projekt v centrálnej zóne mestskej časti Dúbravka. Ide o pozmenenú verziu projektu, s ktorým ešte v predkrízovom období prišiel ten istý developer.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 7
Výška (v metroch) 22.47 metrov
Počet bytov / apartmánov 108
Výmera retailu (v m2) 155
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 113
Generálny projektant A.LT Architekti
Náklady 11.000.000 EUR

Články k projektu

Polyfunkčný dom Na lúke získal kladné záväzné stanovisko

15.03.2019 14:00:00 Adrian Gubčo

Developer FINEP je v Bratislave neslávne známy viacerými kontroverznými projektami, či už sú to štyri etapy projektu Jégého Alej, ktoré priniesli do lokality okolo vzácneho objektu Cvernovky – „Ružového hradu“ – masívne hmoty a zlú architektúru, alebo vežiak Première. Teraz sa však k realizácii blíži prvý zámer, ktorý možno považovať za nekonfliktný – dúbravský súbor Na lúke.

Čítať viac

FINEP zvyšuje aktivitu a predstavuje projekty Endlicher House a Na lúke

18.09.2017 13:00:00 Adrian Gubčo

Developer českého pôvodu FINEP je v Bratislave známy viacerými kontroverznými projektami - patria k nim napríklad obytné súbory Jégého Alej I-IV, no najmä výšková budova na Šancovej ulici, známa pod názvom Première. Teraz boli odhalené plány na ďalšie projekty - k Première pripojená budova Endlicher House a v Dúbravke projekt Na lúke. Okrem toho, čoraz viac sa hovorí o ďalšom pokračovaní Jégého Aleje v blízkosti Cvernovky - "Ružového hradu".

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube