Author photoAdrian Gubčo 27.06.2018 13:00

Pri Tower 115 pribudne nový showroom

Na Pribinovej ulici, v dotyku s výškovou budovou Tower 115, by mohla čoskoro pribudnúť nová budova. Developer J&T Real Estate (JTRE) tu zamýšľa vybudovať nový showroom na prezentáciu svojich developerských zámerov.

Zdroj: J&T Real Estate

Zdroj: J&T Real Estate

Trojpodlažný objekt vyrovná novo sa formujúcu stavebnú čiaru Pribinovej ulice, ktorá je dnes v tomto priestore zasunutá. Budova bude mať podlažnú plochu takmer 2,5-tisíca štvorcových metrov a vznikne v nej vstupná hala, výstavné priestory, kancelárie či zasadačky. Pavilón bude celý transparentný a architektúrou nadviaže na Tower 115. Architektom objektu je Juraj Hermann so svojim štúdiom Projekt Team P-T, ktorý stojí aj za rekonštrukciou Tower 115 alebo za Panorama City, Bratislava.

Developer, ktorý realizuje alebo pripravuje niektoré z najväčších projektov v Bratislave, touto stavbou potvrdzuje svoj zámer zotrvať na pozícii kľúčového domáceho hráča a reaguje na úspech svojho predošlého showroomu na mieste dnešného parkoviska pri Eurovei. Tento showroom bol však nedávno zrušený a dočasne sa presunul do River Parku, čo súvisí s prípravou územia na výstavbu pokračovania Eurovey, momentálne prioritného projektu J&T Real Estate.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Galéria

  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Zo Slovenska

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube