Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 27.06.2018 13:00

Pri Tower 115 pribudne nový showroom

Na Pribinovej ulici, v dotyku s výškovou budovou Tower 115, by mohla čoskoro pribudnúť nová budova. Developer J&T Real Estate (JTRE) tu zamýšľa vybudovať nový showroom na prezentáciu svojich developerských zámerov.

Article Big

Zdroj: J&T Real Estate

Trojpodlažný objekt vyrovná novo sa formujúcu stavebnú čiaru Pribinovej ulice, ktorá je dnes v tomto priestore zasunutá. Budova bude mať podlažnú plochu takmer 2,5-tisíca štvorcových metrov a vznikne v nej vstupná hala, výstavné priestory, kancelárie či zasadačky. Pavilón bude celý transparentný a architektúrou nadviaže na Tower 115. Architektom objektu je Juraj Hermann so svojim štúdiom Projekt Team P-T, ktorý stojí aj za rekonštrukciou Tower 115 alebo za Panorama City, Bratislava.

Developer, ktorý realizuje alebo pripravuje niektoré z najväčších projektov v Bratislave, touto stavbou potvrdzuje svoj zámer zotrvať na pozícii kľúčového domáceho hráča a reaguje na úspech svojho predošlého showroomu na mieste dnešného parkoviska pri Eurovei. Tento showroom bol však nedávno zrušený a dočasne sa presunul do River Parku, čo súvisí s prípravou územia na výstavbu pokračovania Eurovey, momentálne prioritného projektu J&T Real Estate.

Galéria

  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate
  • Zdroj: J&T Real Estate

Súvisiace články

Prezentačný pavilón pri Tower 115 sa už začína stavať

11.06.2019 10:30:00 Adrian Gubčo

Pribinova ulica patrí k tým bratislavským uliciam, ktoré v súčasnosti prechádzajú a budú prechádzať najväčšími zmenami. Už v blízkej dobe tu pribudnú veľké projekty Eurovea II či East Tower & Congress, ešte predtým však developer J&T Real Estate pravdepodobne dokončí výstavbu prezentačného pavilónu svojich zámerov.

Čítať viac

Ako postupuje Eurovea 2?

18.04.2018 08:00:00 Adrian Gubčo

JTRE odhalilo novú vizualizáciu druhej fázy Eurovey a súvisiacich projektov na nábreží Dunaja. K nim patrí predovšetkým pripravovaná výstavba komplexu Panorama Business IV, ktorý vyrastie na mieste súčasnej tlačiarne Versus. Na vizualizácii zaujme výška, ktorá vyzerá byť podobná ako v prípade Tower 115.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube