Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 20.11.2017 08:05

Construction update: N!do, 12.11.2017

Prvá etapa výstavby projektu N!do dosiahla hrubú stavbu. Zreteľné sa už začína črtať elegantná architektúra tohto obytného súboru od developera Iuris Group.

Article Big

Prvá etapa pozostáva z trojice domov, v ktorej vznikne 114 bytov a jeden ateliér. Voľná je v tejto chvíli niečo vyše tretina. Parkovanie je riešené prevažne v podzemí, priestor medzi domami bude parkovo upravený. Architektúru má na starosti štúdio GRIDO pod vedením architekta Petra Sticzaya-Gromskeho. Dokončenie prvej etapy developer očakáva v 3Q 2018.

N!do sa zatiaľ črtá ako veľmi elegantný projekt, ktorý bude výrazným prvkom v postupne sa transformujúcej lokalite. Vysoký štandard N!da je určitým prísľubom, že aj iné projekty developera môžu priniesť podobnú kvalitu. Dôležité to je predovšetkým s prihliadnutím na fakt, že Iuris bude developovať aj tzv. Petržalský rozvojový koridor, teda budúce centrum najväčšieho slovenského sídliska. Predstavenie tejto vízie možno očakávať zrejme v budúcom roku.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Galéria

  • Zdroj: IURIS Group

Súvisiace články

N!do 2 rýchlo postupuje, väčšina objektov je v štádiu hrubej stavby

23.06.2021 16:40:33 Adrian Gubčo

Pokračovanie atraktívneho projektu N!do na rohu Trnavskej cesty a Tomášikovej ulice rýchlo napreduje. Developer IURIS Group nadväzuje na oceňovanú prvú časť, a to konceptom i architektúrou. Oproti staršej časti projektu však pridáva občiansku vybavenosť alebo upravené exteriérové priestranstvá, ktoré budú prístupné aj pre širokú verejnosť.

Čítať viac

N!do 2 spustilo predaj apartmánov

22.10.2020 13:00:00 Adrian Gubčo

Developer jedného z najpríťažlivejších projektov v Bratislave rozbehol po stavebných prácach aj oficiálny predaj apartmánov v druhej etape developmentu. IURIS tak na trh prináša bývanie, ale aj občiansku vybavenosť na dôležitej mestskej križovatke, ktorá teraz získa svoju hmotovú aj architektonickú dominantu.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre