Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Author photoAdrian Gubčo 20.11.2017 08:05

Construction update: N!do, 12.11.2017

Prvá etapa výstavby projektu N!do dosiahla hrubú stavbu. Zreteľné sa už začína črtať elegantná architektúra tohto obytného súboru od developera Iuris Group.

Article Big

Prvá etapa pozostáva z trojice domov, v ktorej vznikne 114 bytov a jeden ateliér. Voľná je v tejto chvíli niečo vyše tretina. Parkovanie je riešené prevažne v podzemí, priestor medzi domami bude parkovo upravený. Architektúru má na starosti štúdio GRIDO pod vedením architekta Petra Sticzaya-Gromskeho. Dokončenie prvej etapy developer očakáva v 3Q 2018.

N!do sa zatiaľ črtá ako veľmi elegantný projekt, ktorý bude výrazným prvkom v postupne sa transformujúcej lokalite. Vysoký štandard N!da je určitým prísľubom, že aj iné projekty developera môžu priniesť podobnú kvalitu. Dôležité to je predovšetkým s prihliadnutím na fakt, že Iuris bude developovať aj tzv. Petržalský rozvojový koridor, teda budúce centrum najväčšieho slovenského sídliska. Predstavenie tejto vízie možno očakávať zrejme v budúcom roku.

Galéria

  • Zdroj: IURIS Group

Súvisiace články

N!do 2 má územné rozhodnutie

30.10.2019 15:20:00 Adrian Gubčo

Druhá etapa atraktívneho projektu N!do od developera Iuris Group získala územné rozhodnutie. Ide o zásadný krok na ceste k realizácii projektu, ktorý do exponovanej lokality na nároží Trnavskej cesty a Tomášikovej ulice prinesie nové bývanie, kancelárie a obchody vo vizuálne veľmi príťažlivej podobe.

Čítať viac

N!do 2 sa blíži k realizácii

19.07.2019 10:00:00 Adrian Gubčo

Projekt N!do, ktorý na nárožie Tomášikovej a Trnavskej cesty v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto priniesol zaujímavú a atraktívnu architektúru v novom rezidenčnom súbore, sa čoskoro rozrastie. Development od Iuris Group sa v ďalšej fáze rozšíri o ďalší dom a objekty s kanceláriami a obchodmi, ktoré uzavrú mestský blok z juhovýchodnej strany.

Čítať viac

Mapa projektu

Komentáre