YIMBA

Matúškova Residence

Matúškova Residence
Štvrť
Nové Mesto
Developer
T-Finance Group
Typ
Bývanie
Architekt
?
Status
Zámer
Realizácia
2022 - 2023

Rezidenčný projekt v tzv. Podhorskom páse, svahovitej oblasti nad bratislavským vnútorným mesto a malokarpatskými štvrťami. Development vznikne na mieste jedného z objekt bývalého Výskumného ústavu vinohradníckeho a vinárskeho. V rámci svojho vývoja prešiel viacerými majiteľmi. 

 

 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 5
Počet bytov / apartmánov 10/30

Články k projektu

Podhorský pás sa opäť zahustí, na Matúškovej sa pripravujú hneď dva projekty

22.09.2022 15:55:00 RED

Podhorský pás – svahovité územie medzi luxusnými malokarpatskými vilami a vnútorným mestom – patrí medzi najatraktívnejšie lokality Bratislavy. Developeri, ktorí tu cieľavedomo vypĺňajú nezastavané plochy, ponúkajú „bývanie pre náročných“, teda najsolventnejšiu kategóriu klientov. K početným projektom sa sa pridajú dva na Matúškovej ulici s ľahko zameniteľnými názvami - Rezidencia Matúšková a Matúškova Residence.

Čítať viac

V Podhorskom páse sa pripravujú ďalšie projekty

09.12.2021 11:54:00 Adrian Gubčo

V kopcovitej časti Bratislavy nad mestskými časťami Staré Mesto a Nové Mesto by mali pribudnúť ďalšie nové projekty. Výstavba v posledných rokoch priniesla úplnú transformáciu lokality, kde sa až donedávna nachádzali vinohrady. Nové zámery sa sústreďujú na využitie zostávajúcich voľných pozemkov. Mesto ohlasuje plány na záchranu zostávajúcich vinohradov.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube