YIMBA

LBG Aréna

LBG Aréna
Štvrť
Rača
Developer
Luka & Bramer Group
Typ
Športoviská
Architekt
Cechvala Architects
Status
Zámer
Realizácia
?

Projekt športového centra zahŕňajúceho hokejovú halu, hokejbalovú halu, bazénovú halu, fitness centrum či exteriérové multifunkčné ihriská, ako aj potrebnú dodatočnú vybavenosť. Projekt bol dlhodobo v príprave, asocioval na ňom aj známy hokejista Ľubomír Višňovský.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 2
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 80

Články k projektu

Krach veľkých plánov. Špičkové športové centrum v Rači nevznikne

Krach veľkých plánov. Špičkové športové centrum v Rači nevznikne

30.11.2022 15:22:54 Andrej Sárközi

Bratislavská mestská časť Rača mohla už roky disponovať novým športovo-relaxačným centrom – LBG Arénou. Moderný areál, ktorý mal vzniknúť po vzore amerických športových centier, však bol v dlhom procese schvaľovania a nevyhol sa ani odporu združení či miestnych susedov. Podľa najnovších informácií je osud zámeru definitívne spečatený.

Čítať viac

Ako sa vyvíja projekt LBG Aréna?

Ako sa vyvíja projekt LBG Aréna?

04.04.2022 13:23:02 Adrian Gubčo

V Bratislave sa pripravuje hneď niekoľko športových projektov, zámer LBG Aréna v Rači však patrí k tým najambicióznejším. V športovej zóne pri Hečkovej ulici má vzniknúť moderný areál s plavárňou, hokejovou halou aj multifunkčným ihriskom pro vzore amerických športových centier. Ako sa však zdá, veľkorysé plány takými môžu ostať len na papieri.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube