YIMBA

LBG Aréna

LBG Aréna
Štvrť
Rača
Developer
Luka & Bramer Group
Typ
Športoviská
Architekt
Cechvala Architects
Status
Zámer
Realizácia
?

Projekt športového centra zahŕňajúceho hokejovú halu, hokejbalovú halu, bazénovú halu, fitness centrum či exteriérové multifunkčné ihriská, ako aj potrebnú dodatočnú vybavenosť. Projekt bol dlhodobo v príprave, asocioval na ňom aj známy hokejista Ľubomír Višňovský.


Ďalšie informácie

Počet podlaží 2
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 80

Články k projektu

Ako sa vyvíja projekt LBG Aréna?

04.04.2022 13:23:02 Adrian Gubčo

V Bratislave sa pripravuje hneď niekoľko športových projektov, zámer LBG Aréna v Rači však patrí k tým najambicióznejším. V športovej zóne pri Hečkovej ulici má vzniknúť moderný areál s plavárňou, hokejovou halou aj multifunkčným ihriskom pro vzore amerických športových centier. Ako sa však zdá, veľkorysé plány takými môžu ostať len na papieri.

Čítať viac

Stavebné povolenie pre výstavbu LBG Arény udelené

04.07.2018 13:00:00 Adrian Gubčo

V mestskej časti Bratislava - Rača bolo po dlhom procese schvaľovania konečne podpísané stavebné povolenie pre výstavbu športovo-relaxačného centra LBG arena. Už v blízkej dobe tak táto mestská časť získa komplex, ktorý môže radikálne zvýšiť kvalitu života v tejto časti mesta.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube