Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie  

YIMBA

Bytový dom Hradská a Talin

Bytový dom Hradská a Talin
Štvrť
Vrakuňa
Developer
Luxcon, s.r.o.
Typ
Bývanie
Architekt
GutGut
Status
Zámer
Realizácia
2019 - ?

Projekt nazvaný "Revitalizácia zóny Pentagon" pozostáva z výstavby dvoch bytových domov, ktoré majú dotvoriť zástavbu v oblasti, a menšej revitalizácie verejných priestranstiev v okolí "Pentagonu", obytného komplexu v Bratislave neslávne známeho zvýšenou drogovou kriminalitou. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 12
Počet bytov 153
Počet parkovacích miest 164
Náklady 6.100.000

Články k projektu

Revitalizácia okolia Pentagonu môže napredovať

13.03.2019 09:00:00 Adrian Gubčo

Pred časom vzbudil vášne zámer revitalizácie okolia bytového domu Pentagon, počítajúci nielen s obnovou zelených plôch v dotyku s touto neslávne známou časťou mesta, ale aj s výstavbou dvojice bytových domov. Projekt sa nebude posudzovať v rámci EIA, čo znamená, že môže pokračovať v ďaších stupňoch povoľovania.

Čítať viac

Pripravuje sa revitalizácia okolia Pentagonu

25.06.2018 13:00:00 Adrian Gubčo

Sídlisko Medzijarky na rozhraní mestských častí Vrakuňa a Podunajské Biskupice je neslávne známe prítomnosťou Pentagonu, obytného súboru charakteristického zvýšenou prítomnosťou osôb s drogovou závislosťou. Vďaka tomu je sociálny status územia veľmi nízky. Na posudzovanie EIA však bol predložený projekt, ktorý má ambíciu to zmeniť.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube