YIMBA

Budyšínska Rezidencia

Budyšínska Rezidencia
Štvrť
Nové Mesto
Developer
K Property, s.r.o.
Typ
Bývanie
Architekt
šujan_stassel
Status
Zrealizované
Realizácia
2019 - 2021

Menší rezidenčný projekt doplní blok a nahradí staršiu nevhodnú budovu v husto zastavanej mestskej lokalite Nového Mesta. 


Ďalšie informácie

Počet podlaží 5
Počet bytov / apartmánov 28
Parkovacie miesta (podzemné / nadzemné) 42
Generálny projektant šujan_stassel
Generálny dodávateľ Keller špeciálne zakladanie

Články k projektu

Ďalšie zmeny na Vajnorskej: Vajnorská 21 a Budyšínska Rezidencia pred dokončením, Bytový dom Vajnorská rebranduje na Novú Vajnorskú

14.01.2021 12:15:00 Adrian Gubčo

Vajnorská ulica patrí k uliciam s vysokým investičným potenciálom. K jej výhodám patrí dobrá dostupnosť do centra, množstvo blízkej občianskej vybavenosti, predovšetkým športovej, ako aj výhľadová premena na príťažlivý bulvár. Vedomí sú si toho viacerí developeri, ktorí tu dokončujú alebo pripravujú viaceré projekty.

Čítať viac

Vajnorská sa mení na mestský bulvár

27.07.2020 09:41:00 Adrian Gubčo

Vajnorská ulica je nielen veľmi dlhou, ale aj veľmi heterogénnou ulicou. Kým jej úvodná časť od Trnavského mýta po Bajkalskú ulicu má veľkomestský charakter vďaka hustej blokovej zástavbe, medzi Bajkalskou a Tomášikovou sa začína štruktúra rozvoľňovať. Za Tomášikovou sa mení na cestu prechádzajúcu priemyselnou oblasťou. Realizované a pripravované zmeny ju čoskoro zmenia na príťažlivý mestský bulvár.

Čítať viac

Mapa projektu

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube