Author photoAdrian Gubčo 22.03.2018 13:00

J&T Real Estate mení korporátnu identitu

Developer J&T Real Estate, tak ako aj ostatní veľkí bratislavskí developeri v poslednej dobe, mení korporátnu identitu. K tomu patrí intenzívnejšie používanie skratky JTRE, alebo nová webstránka, ktorá je síce aktuálnejšia ako pôvodná, ale poskytuje len málo nových informácii.

Zdroj: J&T Real Estate

Zdroj: J&T Real Estate

Jednou z nich je napríklad posun dokončenia realizácie projektu Triangel - polyfunkčného komplexu v dotyku s Euroveou od štúdia Compass Architekti (a po architektonickej stránke asi to najlepšie, čo JTRE navrhlo stavať) - až na rok 2022, ale aj nová vizualizácia projektu Eurovea II, ktorá obsahuje zástavbu na severnej strane Pribinovej ulice. Malo by ísť o dva polyfunkčné domy s prevažujúcou rezidenčnou funkciou od štúdia GFI, a.s.. Úroveň Triangla tieto domy nedosahujú.

Od stránky JTRE očakávam viac informácii - bolo by už načase začať informovať o finálnom výzore projektov ako Klingerka II alebo River Park II, ktoré patria ku kľúčovým bratislavským developmentom a oba sú už na rysovacích doskách, resp. developer má ich dizajny už nachystané.

Oficiálna webstránka tu.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Komentáre

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube