YIMBA

Branislav Petrus

Externý redaktor

Branislav Petrus

Vyštudoval manažment, ale vždy mal bližšie k žurnalistike. Miestami introvert, vo väčšine času extrovert vyhľadávajúci akciu a prácu pod tlakom. Najkrajšiu spoločnosť v živote mu robia kreativita a slová, čo je v jeho očiach po kvalitnej káve a dobrej konverzácii druhá najlepšia kombinácia. Bavia ho športy, filmy, inovácie, vesmír a vizionári, ktorí pomáhajú planéte. Nepohrdne ani dobrou knihou, taktiež sám pracuje na vlastnej próze a rád by po sebe zanechal nejaký odkaz.

Najnovšie články autora

Koniec zdražovania? Ceny bytov dosiahli podľa odborníkov strop

21.10.2022 09:34:41 Branislav Petrus

Nárast cien nehnuteľností sa na Slovensku zastavil. Zdražovanie je podľa odborníkov u konca a trend by sa mal zachovať aj v štvrtom kvartáli 2022. Ponuka voľných bytov a domov na predaj tak postupne rastie. Výnimkou nie je ani hlavné mesto, kde je cítiť mierny nárast počtu ponúk. V čom ale zmenu nevidieť, je cena, ktorá si v metropole stále drží úroveň 3.868 eur za meter štvorcový bez DPH.

Čítať viac

Najčítanejšie

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube