Author photoAdrian Gubčo 21.12.2017 12:00

Nový Ružinov odhaľuje ďalšiu etapu

Developer CZ Slovakia postupne odovzdáva prvé dokončené byty v rámci Nového Ružinova ich vlastníkom, no pracuje aj na ďalšom rozvoji tohto ambiciózneho developmentu. Do predaja sa dostáva štvrtá etapa, "mestská vila" Mary.

Zdroj: CZ Slovakia

Zdroj: CZ Slovakia

Vznikne tu 60 apartmánov, od jednoizbových až po štvorizbové. Parkovanie je riešené na prvom nadzemnom podlaží a na povrchu, developer doplnil aj murované pivnice na prízemí. Samotné byty sú ponúkané v štandarde aj v holopriestorovom prevedení.Tak ako ostatné domy, aj tieto nesú pečať architektúry od kancelárie Compass Architekti. Realizácia je naplánovaná medzi 1Q 2018 a dokončenie v 3Q 2019.

Dokončením štvrtej etapy Nového Ružinova by sa mala ukončiť výstavba rezidenčnej časti projektu. Developer v ďalších fázach hovorí o výstavbe polyfunkčných budov a priestorov pre obchody a služby. Keďže Nový Ružinov prejavuje ambíciu stať sa plnohodnotnou štvrťou, bude doplnenie aj iných funkcií kľúčovou podmienkou preto, aby sa to naozaj podarilo.

Sledujte YIM.BA na Instagrame.

Sledujte YIM.BA na YouTube.

Galéria

  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Zo Slovenska

Tlačové správy

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

Pozrieť viac

YouTube