Bratislava YIMBY

Author photoAdrian Gubčo 21.12.2017 12:00

Nový Ružinov odhaľuje ďalšiu etapu

Developer CZ Slovakia postupne odovzdáva prvé dokončené byty v rámci Nového Ružinova ich vlastníkom, no pracuje aj na ďalšom rozvoji tohto ambiciózneho developmentu. Do predaja sa dostáva štvrtá etapa, "mestská vila" Mary.

Article Big

Zdroj: CZ Slovakia

Vznikne tu 60 apartmánov, od jednoizbových až po štvorizbové. Parkovanie je riešené na prvom nadzemnom podlaží a na povrchu, developer doplnil aj murované pivnice na prízemí. Samotné byty sú ponúkané v štandarde aj v holopriestorovom prevedení.Tak ako ostatné domy, aj tieto nesú pečať architektúry od kancelárie Compass Architekti. Realizácia je naplánovaná medzi 1Q 2018 a dokončenie v 3Q 2019.

Dokončením štvrtej etapy Nového Ružinova by sa mala ukončiť výstavba rezidenčnej časti projektu. Developer v ďalších fázach hovorí o výstavbe polyfunkčných budov a priestorov pre obchody a služby. Keďže Nový Ružinov prejavuje ambíciu stať sa plnohodnotnou štvrťou, bude doplnenie aj iných funkcií kľúčovou podmienkou preto, aby sa to naozaj podarilo.

Galéria

  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia

Súvisiace články

Nový Ružinov spúšťa predaj bytov v druhej etape a čoskoro spustí výstavbu

05.11.2019 09:40:00 Adrian Gubčo

Rozšírenie projektu Nový Ružinov v transformačnej lokalite Nové Pálenisko je tesne pred spustením. V súvislosti s tým developer CZ Slovakia, ktorý práve dokončuje posledný objekt v prvej etape, štartuje predaj bytov v etape druhej. Celkovo by malo pribudnúť až sedem nových objektov, ktoré prispejú ku vzniku novej ružinovskej mikroštvrte.

čítať viac

V Novom Ružinove sa dokončuje ďalší dom, štvrť začne čoskoro ďalej rásť

18.07.2019 08:30:00 Adrian Gubčo

Obytný súbor Nový Ružinov postupne rastie a k štyrom dokončeným bytovým domom čoskoro pribudne piaty. Vo vysokom štádiu realizácie je aj šiesty dom, okrem toho sa však developer CZ Slovakia pripravuje na výstavbu druhej etapy projektu, ktorá ho rozšíri severovýchodným smerom a prispeje k postupnej premene Nového Ružinova na skutočnú mestskú mikroštvrť.

čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

pozrieť viac

YouTube