Bratislava YIMBY

Author photoAdrian Gubčo 21.12.2017 12:00

Nový Ružinov odhaľuje ďalšiu etapu

Developer CZ Slovakia postupne odovzdáva prvé dokončené byty v rámci Nového Ružinova ich vlastníkom, no pracuje aj na ďalšom rozvoji tohto ambiciózneho developmentu. Do predaja sa dostáva štvrtá etapa, "mestská vila" Mary.

Article Big

Zdroj: CZ Slovakia

Vznikne tu 60 apartmánov, od jednoizbových až po štvorizbové. Parkovanie je riešené na prvom nadzemnom podlaží a na povrchu, developer doplnil aj murované pivnice na prízemí. Samotné byty sú ponúkané v štandarde aj v holopriestorovom prevedení.Tak ako ostatné domy, aj tieto nesú pečať architektúry od kancelárie Compass Architekti. Realizácia je naplánovaná medzi 1Q 2018 a dokončenie v 3Q 2019.

Dokončením štvrtej etapy Nového Ružinova by sa mala ukončiť výstavba rezidenčnej časti projektu. Developer v ďalších fázach hovorí o výstavbe polyfunkčných budov a priestorov pre obchody a služby. Keďže Nový Ružinov prejavuje ambíciu stať sa plnohodnotnou štvrťou, bude doplnenie aj iných funkcií kľúčovou podmienkou preto, aby sa to naozaj podarilo.

Galéria

  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia
  • Zdroj: CZ Slovakia

Súvisiace články

Druhá etapa Nového Ružinova žiada o územné rozhodnutie

15.04.2019 12:15:00 Adrian Gubčo

V týchto mesiacoch získava konečnú podobu prvá časť projektu Nový Ružinov, ktorý vzniká v transformačnej lokalite, známej ako Nové Pálenisko. Daná časť Bratislavy doteraz pozostávala z polí, malopodlažnej zástavby, stavieb dopravnej infraštruktúry a výrobných areálov, dnes tu však vzniká mestská štruktúra. Tá by sa mala v najbližších rokoch rozrásť.

čítať viac

Nový Ružinov sa rozšíri, pribudne aj administratívna budova

01.02.2019 14:15:00 Adrian Gubčo

Keď developer CZ Slovakia rozbehol výstavbu projektu Nový Ružinov, hovoril o vzniku komplexnej mestskej štvrte s mixom rozličných funkcií a dostatkom služieb. Doteraz vybudované časti projektu tomu veľmi nenasvedčovali, zatiaľ vzniklo len menšie sídlisko, to sa však mení s odhalením ďalšej fázy projektu, ktorá konečne obsahuje aj väčší rozsah občianskej vybavenosti a administratívu.

čítať viac

Mapa projektu

Komentáre

Najčítanejšie

Instagram

Informácie o projektoch, výstavbe a architektúre v Bratislave | Information about development and architecture in Bratislava, Slovakia

pozrieť viac

YouTube